Тел. гарячої лінії: 0 800 50-00-35

Email: info@azs-market.com.ua

Пошук
Пошук по сайту

 Наша компанія пропонує корпоративним клієнтам паливні талони.

 Талони мережі АЗС «Маркет», як і раніше, користуються популярністю і любов'ю наших клієнтів, приваблюють простотою операцій.
 Купуючи талони нашої мережі, клієнт фіксує ціну покупки палива і може заправитися за такою ціною у будь-який час. Детальну інформацію відносно зразків талонів, їх видів і особливостей дивіться на сторінці «Талони».

 Що треба для придбання талонів корпоративним клієнтом?

Написати листа-заяву на укладення договору із зазначенням реквізитів підприємства, і подати його до регіонального представництва нашої компанії, що знаходиться у Вашому регіоні (дивіться  «Контакти»). У цій заяві слід вказати:

 вид палива;
 кількість (літрів);
 номінал талонів.

Надати пакет реєстраційних документів підприємства:

 статут;
 свідоцтво про реєстрацію (виписка);
 свідоцтво платника ПДВ;
 довідка платника податків;
 довідка зі статистики;
 повноваження підписувача (наказ, доручення).

Підписати договір.

Сплатити рахунок. Після підписання договору, замовник або його уповноважена особа за дорученням, отримує рахунок який необхідно сплатити.

Після сплати, замовник або його уповноважена особа за дорученням, в касі нашого підприємства може отримати талони за адресами вказаними на сторінці «Контакти».

 Ознайомитися із зразками документів, необхідних для придбання талонів Ви можете на сторінці  «Документи і формуляри».

Купуйте тільки у нас талони Маркет

Зразки талонів ТМ "Маркет"

 Заправка за відомістю.


Приклад бланка відомості
Подивитися в повному розмірі

 

 Для тих корпоративних клієнтів, які мають невеликий автопарк, і яким зручніше заправлятись паливом в районі однієї АЗС, підходить традиційний варіант заправки за відомістю. Такий варіант не має переваг перед сучасними сервісами заправки за паливними картками. Детальна інформація відносно  переваг, які Ви одержуєте при використанні паливних карт ТМ «Маркет» - на сторінці «Паливні картки для бізнесу». Заправка за відомістю - це сервіс відвантаження нафтопродуктів за узгодженим і затвердженим списком автомобілів, які надає нам підприємство-замовник. Така форма роботи вимагає обов'язкового укладення договору з клієнтом. На підставі цього договору складаються списки, в яких вказані:

  державні номери автомобілів;
  марка автотранспортного засобу;
  ПІБ водіїв закріплених за автотранспортним засобом;
  перелік автозаправних станцій на яких вони можуть отримати бензин чи дизельне паливо;
  вид палива яке буде відпускатися.

Водій приїжджає на АЗС і оператор звіряє державний номер автомобіля, ПІБ водія і відпускає паливо. Потім водій розписується у відомості про отримання тієї кількості палива яке було фактично заправлене в автомобіль.

.