Тел. гарячої лінії: 0 800 50-00-35

Email: info@azs-market.com.ua

Пошук
Пошук по сайту

Про що питають найчастіше

У яких банках я можу поповнити картку?.

Паливну картку Ви можете поповнити в касі будь-якого зручного для Вас банку, надавши наш розрахунковий рахунок, згідно з договором на обслуговування картки (зараз: р р 26000001161614, в «Укрексімбанк» м. Ужгород, МФО 312226, ТОВ «Карт маркет» ) і вказавши в призначенні платежу номер паливної картки, що поповнюється.

Чи є у Вас АЗС в м.Одеса? Я там часто у відрядженнях і хотів би продовжувати заправлятися Вашим бензином.

У м.Одесі знаходяться дві наших АЗС: на вул. Хімічній , 1, та на вул. Чорноморського козацтва, 175. Крім того є ще АЗС у Одеській обл., У м.Овідіополь, вул. Дзержинського, 1а. Повний список АЗС Ви можете скачати на нашому сайті на сторінці «Документи і формуляри» у розділі «Паливні картки» .

Які види палива є в наявності на Ваших автозаправках?.

На кожній АЗС наша компанія надає якісне паливо наступних видів: А-80, А-92, А-95, ДП, ДП зимове. Щоб ознайомитися з повним переліком АЗС ТМ «Маркет» і дізнатися, які види палива на кожній АЗС знаходяться в реалізації - дивіться сторінку «Карта мережі АЗС»на нашому сайті.

Скажіть, хто є постачальником бензину для Ваших АЗС?.

На наших АЗС доступні наступні види палива: А-92 – «Мозирський нафтопереробний завод» (Республіка Білорусь); А-95 - Угорщина; А-80 – «Мозирський нафтопереробний завод» (Республіка Білорусь); ДТ – «Газпромнефть» («Омський НПЗ», Росія».

Скажіть, будь ласка, чи є на Ваших АЗС зимове дизпаливо і на яких АЗС?.

Зимове дизпаливо продається на всіх наших АЗС, з початку настання холодів. У північних районах - починаючи з листопада, а в південних з грудня.

Які переваги Ваших паливних карток?.

Незмінна якість палива на наших АЗС, поміркований рівень цін, гнучка система знижок, звітність по кожній картці, високий рівень безпеки карток, а також те, що система знижок включає придбання товарів в магазинах торгової марки «Маркет».

Чому ціни на АЗС в Україні постійно змінюються? .

Істотна частина палива надходить в Україну з-за кордону. Ціни імпортованого палива залежать від рівня цін на нафту на міжнародних ринках. Як відомо,Оскільки нафта відноситься до біржових товарів, то і її ціна визначається котируваннями цін на біржі. Внаслідок цьогоОтже, ціни на АЗС в Україні, залежать від коливань біржових котирувань і практично не піддаються прогнозуванню. Незважаючи на ці труднощі, ціни на АЗС нашої мережі незмінно займають нижню позицію, при тому, що якість палива на АЗС відповідає високим стандартам.

Чи зможу я отримати знижку при купівлі палива за допомогою моєї кредитної картки?

При сплаті за будь-якою формою розрахунку, Ви можете отримати знижки, якщо Ви є членом клубу покупців «Разом». Це дає можливість, зокрема, оформити бонусну картку «Перевага» і постійно отримувати привілеї від акцій клубу. Також, якщо ви є членом клубу «Разом», Ви можете оформити паливну картку «M-card» і отримати ще більший рівень знижок (зараз це 2 % від цін на паливо в мережі АЗС «Маркет», а також на товари в магазинах партнерів ТМ «Маркет»).

На які переваги я можу розраховувати у випадку, якщо я постійно заправлятимусь на Ваших АЗС і як ними скористатися?

Якщо Ви і Ваша сім'я приєднаєтесь до клубу покупців «Разом», то зможете скористатися всіма перевагами Програми лояльності, а саме: заправка якісним паливом зі знижками, зручність обслуговування і високий рівень безпеки при використанні наших карток, знижки в 2 % практично на всі покупки при наявності паливної картки (це близько 30 коп./ л на придбання нафтопродуктів).

Чи приймаєте Ви на своїх АЗС у Миколаївській області картки інших мереж АЗС?

На АЗС у Миколаївській області картки інших мереж АЗС не приймаються. Обслуговуються паливні картки «ARIS» на АЗС 15 № 05 в с. Шевченка, 15 № 07 в с. Нечаяне, 15 № 11 в с. Нова Одеса, 15 № 12 в с. Вознесенськ та 15 № 14 в с. Баштанка.

Я завжди користувався паливними талонами. А яка перевага пластикових паливних карток перед талонами на паливо?

Паливна картка «M-card» має наступні переваги перед паливними талонами: багато-разовість використання. Талони необхідно купувати в офісах представництв компанії, у той час як паливну картку достатньо поповнювати віддалено. Маючи паливну картку, Ви перебуваєте в клубі покупців «Разом». Члени клубу мають право на розширений перелік акцій, що проводяться в мережі АЗС «Маркет». І це - додатково до значної знижки, якщо Ви купляєте товари на АЗС в нашій мережі і маєте при собі паливну картку

Що робити у випадку втрати паливної картки?

Про будь-який випадок псування, втрати або крадіжки паливної картки «M-card», Ви можете повідомити на гарячу лінію за тел.: 0 800 50-00-35. Якщо у Вас є інтернет, Ви можете відправити повідомлення електронною поштою на: info@azs-market.com.ua. Після того, як представник компанії отримає це повідомлення, він заблокує карту протягом деякого часу, але не більше ніж 48 годин. Якщо Ви своєчасно попередили про випадок, і якщо Ви не передавали нікому ПІН-код своєї картки, то залишок коштів у гривнях або літрах (в залежності від варіанту паливного гаманця), залишиться незмінним. Ви маєте право отримати нову картку замість втраченої або вкраденої, згідно умов Вашого договору на обслуговування паливної картки.

Що таке ПІН -код паливної картки і навіщо він потрібен?

Після отримання паливної картки, її власник отримує персоналізований ідентифікаційний номер або коротко ПІН-код. Це - секретний код, який йому потрібен під час використання паливної картки на АЗС і який дає можливість зчитати з картки інформацію в зчитувальному пристрої (терміналі). Наш оператор - касир на АЗС, попросить Вас ввести ПІН-код при виконанні вищезазначеної операції. Компанія наполегливо рекомендує, ніколи не передавати ПІН-код стороннім особам, щоб уникнути несанкціонованого доступу до коштів на Вашій картці у випадку крадіжки або її втрати.

Добрий день! Як мені дізнатися, який залишок грошей на моїй картці і чи існує заборгованість?

Вам слід звернутися у Відділ обслуговування клієнтів за телефонами, які Ви знайдете на сторінці «Контакти».. Ви також можете отримати звіт на одній з наших АЗС, що беруть участь у Програмі лояльності. Якщо Ви корпоративний клієнт, то зможете дізнатися про залишки із щомісячного звіту.

Чи потрібні Вам водії першого класу. Я - водій вантажівки і шукаю роботу. Які вимоги до цієї посади?

Вам слід звернутися до відділу кадрів за телефонами або електронною поштою, які Ви знайдете на сторінці «Контакти».

Не можете знайти відповідь на питання яке Вас цікавить?
Запитайте. Наші фахівці дадуть відповідь в найближщий час.

21 листопад 2013

Хто питає

Мені потрібно більше інформації по карті АЗС Маркет. Де я можу її одержати?

АЗС Маркет

Якщо, Вам потрібна відповідь на питання яке Вас цікавить, зверніться в найближщий офіс АЗС Маркет, адреса яких знаходиться в розділі  «Контакти», або відправити питання з цього сайту з допомогою форми «Задати питання» в розділі «Про що питають найчастіше».