siamo
Про компанію

Компанія АЗС "Маркет" сьогодні

АЗС “Маркет” займається не лише продажем пального та бензинів популярних марок. Діяльність компанії включає також активну співпрацю з іншими представниками пального ринку. Це оптові та дрібнооптові продавці, які складають значну частину цього сектору.
Сьогодні автозаправні комплекси мережі можна зустріти у 16 областях України. Звертаючись до АЗС “Маркет”, кожен автовласник отримує повноцінну альтернативу та широкі можливості для задоволення власних потреб та потреб свого авто. Завдяки високій якості пального, прийнятним цінам та сучасному сервісу клієнті вважають “Маркет” надійним партнером на автошляху.
На кожній станції автозаправної мережі працюють магазини, у яких представлений широкий вибір товарів продовольчої та непродовольчої групи. Знайти АЗС “Маркет” можна у Київській, Харківській, Полтавській, Черкаській, Дніпровський, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Тернопільській, Житомирській, Вінницькій, Львівській, Рівненській, Закарпатській та Хмельницькій областях. Компанія радо допоможе всім, хто до них завітає. І ви самі зможете оцінити численні переваги, пільги та зручний сервіс мережі АЗС “Маркет”.

Областей України

Власний імпорт

Років на ринку України

Вигідна ціна

+
АЗС по Україні

Команда компанії АЗС "Маркет"

Hrestina

Крістіна

Менеджер

Шевела Руслана

Директор

Альге

Фахівець з тендерів

Ірина

Менеджер

Відгуки клієнтів

pexels-andrea-piacquadio-839586
Порівняно при невеликій ціні, якість солярки в нормі. При заправці в 10 літрів 4-ох операторів на Маркеті проїхав найбільше. Львів-Брюховичі тримає планку на висоті. Привітний персонал і автомийка хороша. 5 балів
Олександр Петров
Менеджер
pexels-fauxels-3182772
Постійно заправляюся на масиві Леваневського. Пальне нічим не гірше за брендові заправки. Персонал поводитися привітно, обслуговування відмінне. Рекомендую всім.
Миколай Нестеренко
Працівник інтернет-магазину
pexels-andrea-piacquadio-920377
Заправляюся давно на Маркеті (м.Мукачево). Бензин відмінний, приємні касири. Обслуговування хороше, ціна в порівнянні з іншими теж прийнятна.
Ангеліна Іванова
Фінансовий спеціаліст
pexels-valeria-boltneva-1579934
Стараюсь заправлятись на АЗС Маркет постiйно, адже поставки пального (дизель, бензин) йдуть з тих самих НПК НПЗ що й на ВОГ та ОККО. Рiзниця лише в цiнi, на Маркетi дешевше. Добре що на Закарпаттi цих заправок багато!
Лариса Іванівна
Бухгалтер

Сервіси на заправних станціях АЗС "Маркет"

Магазин, кафе та бескоштовний WI-FI

Магазин, кафе та бескоштовний WI-FI

Запрошуємо вас завітати до магазинів та кафе які знаходяться на заправних станціях АЗС "Маркет". Тут ви завжди зможете перекусити в дорозі та скористатись безкоштовним WI-FI

Діючі акціі

Діючі акціі

Читати більше

Якість

Робота АЗС 24/7

Робота АЗС 24/7

Заправні станції АЗС "Маркет" працюють для вас 24/7. Тож ви зможете скористатись сервісами компанії у будь-який час

Талони та паливні картки

Розрахунок по талонах та пальними картками

Читати більше