1557136_697519630292652_1851205115_o-1-(4)
Корпоративним клієнтам

Переваги співпраці з компанією АЗС "Маркет"

Що пропонує компанія "Маркет" корпоративному клієнту?

Заправляючись на АЗС мережі «Маркет», клієнти мають змогу оформити паливні карти «Smart-card». Їх отримання надає переваги та відкриває додаткові можливості всім власникам. Отримати більше детальну інформацію можна на сторінці «Для бізнесу».
За бажанням клієнта також можлива заправка за пальними талонами чи за відомостями. 

В Україні діють 70+ АЗС мережі компанії, на кожній з яких ви отримаєте імпортне пальне високої якості. За потреби можлива організація постачання імпортного пального безпосередньо з нафтобаз партнерів компанії.

Послуги​ компанії АЗС "Маркет"

Клієнтами компанії є автотранспортні підприємства та фермерські господарства, державні установи, промислові підприємства та нафтобази. Але на цьому діяльність компанії не обмежується. В перелік послуг також входить організація транспортної логістики, продаж нафтопродуктів за паливними картками, доставка та зберігання нафтопродуктів.
Основою довгострокових та взаємовигідних відносин з клієнтами є підтверджена якість пального, сумлінність у виконанні взятих обов’язків та можливість за будь-яких обставин підтримувати безперебійні поставки пального.
Висока кваліфікація менеджерів компанії підтверджена більш як двадцятьма роками досвіду роботи на нафтовому ринку. Фахівці АЗС «Маркет» завжди допоможуть та підберуть найліпший саме для вас алгоритм співпраці. Зручний графік поставок, оптимізація витрат на транспортування, прийнятний ціновий діапазон – клієнти отримують всі переваги співпраці з сучасною компанією.
Компанія “Маркет”ніколи не зупиняється та постійно розвивається, вдосконалює методи роботи. В питаннях організації праці та діяльності компанії орієнтуються на передові досягнення та здобутки сучасної науки.

Якщо бажаєте більш докладно ознайомитись з можливостями компанії або умовами тієї чи іншої програми Ви завжди можете зв’язатися з менеджерами зручним для Вас способом. Дізнатися адреси представництв компанії АЗС «Маркет» у регіонах можна на нашому сайті у розділі «Контакти». Також тут міститься інформація щодо контактних телефонів мережі АЗС.